• Zestawy
 • Darmowa próbka

Często zadawane pytania


 1. Czy mam prawo używać diagramów i ikonek z tej strony? Co mogę zrobić z zakupionymi wizualizacjami?

  Tak, możesz swobodnie korzystać z diagramów oraz ikonek, które kupiłeś. Dodawać je do prezentacji, publikować na blogu, używać w innych materiałach. Możesz edytować kształty, zmieniać kolory i usuwać elementy. Cokolwiek potrzebujesz, aby dostosować diagramy do swoich potrzeb. Nie możesz jednak sprzedawać diagramów i ikonek osobom trzecim bez naszej zgody. Nie możesz przekazywać diagramów i ikonek osobom spoza organizacji, która je zakupiła.

  Jeśli chodzi o darmowy podgląd diagramów prezentowanych na naszej stronie, możesz je przeglądać w celu poszerzania wiedzy. Nie możesz jednak ich publikować, edytować ani usuwać cyforwego znaku wodnego.

 2. Czy mogę edytować zawartość infoDiagramów?

  Tak, po zakupieniu infoDiagramu. To główna korzyść oferowana przez infoDiagramy. Śmiało zmieniaj kolory, kształty, dopasowuj do swoich potrzeb zakupione wizualizacje.

 3. Jaka jest wiarygodność danych na diagramach merytorycznych?

  Przywiązujemy dużą uwagę, aby dane zawarte w infoDiagramach były jak najbardziej dokładne i sprawdzone. Każdy diagram posiada listę źródeł, z których korzystaliśmy. Część wiedzy w diagramach pochodzi z doświadczenia naszych współpracowników i w takich przypadkach źródła mogą nie pokrywać całości zakresu diagramu.

  Nie możemy jednak zagwarantować, że informacje zawarte w diagramach są aktualne. Prosimy o kontakt, jeśli zauważysz istotne błędy. Wierzymy, że możesz posiadać więcej informacji w swojej dziedzinie. Dzięki temu, że diagramy są edytowalne z łatwością mogą być zaktualizowane.

 4. Czy płatność jest bezpieczna?

  Tak. Cały proces płatności jest kodowany przy użyciu protokołu HTTPS. Płatności Online są obsługiwane przez firmę Paypal, która posiada certyfikatyPCI DSS, McAfee SECURE oraz Thawte Web Server Certificate z EV. Sprawdź ich stronę paypal.com.

 5. Czy dostanę fakturę za zakup?

  Tak. Wystawiamy faktury, więc koszty zakupu mogą być rozliczone.

 6. Czy mogę używać wizualizacji w innych programach graficznych takich jak Adobe Illustrator itp.?

  Tak. Diagramy oraz ikonki są wektorowe. Udostępniamy je w formacie PPT lub PPTX więc z łatwością mogą być wyeksportowane do innych formatów wektorowych na przykład plików PDF, z których można wyciągnąć wektorową formę np. w programie Adobe Illustrator.

 7. Czy mogę umieścić diagram na moim blogu?

  Tak, przy zakupie naszych wizualizacji otrzymujesz prawo do ich publikacji również w Internecie. Jak to zrobić technicznie? Wizualizację można wyedytować zgodnie z potrzebami i zapisać w PowerPoint jako bitmapę na przykład plik PNG, który należy potem tylko dodać do blogu jako obrazek.

Masz pytanie? Napisz do nas, chętnie na nie odpowiemy.